Temassız Estetik Nedir? BTL BTL Vanqish flexi

Temassız Estetik Nedir?

Tüm dünyada büyük ses getiren ve 45 dakikada yağlardan kurtulmayı sağlayan BTL Vanquish ME (Temassız estetik) cihazı artık Türkiye’de. Dünyada teknolojinin gelebildiği son noktalar önce sağlık daha sonra estetik sektörü ile buluşuyor. İnsansız robotik cerrahiden sonra teknoloji estetik için de farklı bir buluş yarattı; doktor kontrolünde temassız estetik uygulama. Bu konuda BTL Vanquish ME Selektif RF olarak patentli tek teknoloji. Mantığına bakacak olursak, vücuttaki yerleşmiş yağların direncine göre cihaz enerjisini otomatik ayarlıyor ve yağda seçicilik gösteriyor.

En güzel yanı, zayıf dahi olsanız göbek bölgenizde, bacaklarınızda ya da basenlerinizde yerleşmiş lokal yağları BTL Vanquish ME seçiyor, sadece onlara odaklanıyor ve homojen bir şekilde yok ediyor. Bu cihaz, özellikle göbek bölgesi yağlanmaları için tercih ediliyor. Temassız estetik ile göbek bölgesinde değişim, kişiden kiye değişkenlik gösterebilir, çünkü hepimizin yağ ve kas dokusu aynı değil. Normal yaşantısında herhangi bir spor yapmayan ve beslenmesine çok dikkat etmeyen kişiden alınan sonuç ile, “Diyet yapıyorum, spor yapıyorum ama bu yağlar gitmiyor” diyen kişiden alınan sonuç farklı oluyor.

Bu estetik uygulamanın amacı, kalıplaşmış olan yağın eşit derecede azalmasını sağlamaktır. Bunu yaparken kişiye ne birisi dokunmakta, ne de yanlış ayarlamalar, yanlış uygulamalar ya da yanlış cihaz tercihleri gibi bir sıkıntı olmamaktadır. Her cilde, yaşa ve her bedendeki kişiye uygulama yapılabiliyor. Temassız estetik uygulaması, iki ile dört seans yapılıyor. Haftada 1 kez, toplam 30-45 dakika ayırarak istemediğiniz yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.  Uygulama esnasında ya da uygulamadan sonra ağrı, sızı, acı ya da yanma hissedilmemektedir. Bu uygulama, göbek dışında tüm bel çevresine, bacaklara, basen ve iç bacak bölgesinde incelme, ayrıca kollarda da yağ kaybına bağlı incelme olanağı sunuyor.