LG TWINWash tüketiciden tam not aldı!

LG TWINWash tüketiciden tam not aldı!

LG TWINWash tüketiciden tam not aldı!

LG TwinWash Türkiye’de satışa sunuldu. Yoğun ilgi ile karşılanan ürün tüketiciden tam not aldı. Özellikle standart çamaşır makineleri ile yoğunlukla karşılaşan tüketiciler üstün özelliklere sahip TwinWash ile farklı bir teknoloji dünyasını da keşfetmiş oldular.

Aynı anda 2 farklı yıkama sloganı ile duyurulan LG TwinWash 6 Motion DD, TurboWash 2.0, Durdur & Çamaşır Ekle, Buhar, Inverter DD gibi üstün özelliklere sahip. Ancak SmartThinQ özelliği bir başka! LG TwinWash SmartThinQ özelliği, çamaşır makinesine akıllı teknoloji yeteneği kazandıran farklı bir özellik. Yıkamayı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yönetmenize ve izlemenize imkan veriyor. Bu özellik ile sahip olduğunuz çamaşır makinesi sınıfının en üst düzeyine ulaşmış oluyorsunuz.

Günlük koşturmaca içinde akşamdan çamaşırlarınızı hazırlayıp, işe gittiğiniz zaman akıllı telefonunuza yüklediğiniz uygulama ile kolaylıkla LG TwinWash çamaşır makinenize komut verebilirsiniz. İstediğiniz programı seçebilir ve hem çamaşırlarınızı yıkayabilir hem de kurutabilirsiniz. Bunu yaparken uygulama üzerinden makinenizin enerji tüketimini bile takip edebilirsiniz.

SmartThinQ özelliği ile makinenizde bulunmayan programları LG TwinWash makinenize akıllı telefonunuz vasıtasıyla indirip kullanabilirsiniz!

Detaylı bilgi için – http://www.lg.com/tr/camasir-makinesi/lg-FH0C9CDHK7-F70E1UDNK1 TWINWash ile aynı anda 2 farklı çamaşır makinesi bir arada. Özellikle büyük aileler ya da çamaşırlarını diğer aile bireylerinin çamaşırları e ile karıştırmak istemeyenler için dizayn edilen TWINWash diğer rakiplerine hiç benzemiyor.

LG TWINWash aslında 2 farklı çamaşır makinesinin birleşiminden oluşuyor. Üstte yer alan makine 17 kg yıkama ve 10 kg kurutma kapasitesine sahip. Altta yer alan ve mini makine olarak adlandırılan çamaşır makinesi ise 3.5 kg yıkama kapasitesine sahip. Aslında genel olarak baktığımız zaman TwinWash 20.5 kg’lık kapasite ile Türkiye’nin ev tipi kategorisinde en büyük yıkama kapasitesine sahip çamaşır makinesi.

Fiyat olarak data rakiplerinden ayrılan TWINWash,

7.999 TL. fiyata sahip. Türkiye’nin en pahalı ve en kaliteli çamaşır makinesini mağazalarda arayanlar ve arama motorlarında o siteden bu siteye göç edipbakıp duraunlar için artık durulma vakti geldi. 2 çamaşır makinesinin bu eşşiz teknolojide bu fiyatta yer alması bu açıdan baktığımız zaman oldukça uygun görünüyor.

Ev işlerini kolaylaştırmak isteyen hanımlara ve hanım dırdırından bir nebze olsun nefes almak isteyenler beylere, TWINWash teknolojisinden az da olsa bahsetmek gerekirse öncelikli olarak TurboWash 2.0 sayesinde ön tarafta bulunan ikili püskürtme ünitesi ile kıyafetlere doğrudan konsantre deterjan karışımı püskürtülüyor. Kazanın üst tarafındaki yüksek basınçlı püskürtme üniteleri tarafından yüksek devirli programlarda püskürtülen su partikülleri sayesinde çok daha hızlı bir durulama süreci sağlanıyor. Bu sayede pamuklu program 30 dakikadan daha fazla bir süre kısaltılmış oluyor. TurboSteam™ teknolojisi yeni nesil kurutma makinelerinin performansına seviye atlatıyor. TurboSteam™ özelliği ile kurutma evresinde kıyafetlere püskürtülen sıcak buhar sayesinde kurutmama veya aşırı kurutma sorunu ortadan kalkıyor, kıyafetlerin çekmesi engelleniyor ve kırışıklıklarlar ı açılıyor.

Tüm bunlardan ayrı olarak en beğendiğim özellik ise NFC Tag On özelliği. Kullanıcıların Yünlü, Bebek Bakımı veya Soğuk Yıkama gibi yeni yıkama programlarını akıllı telefonları ile makinelerine indirmelerini sağlıyor. Smart Diagnosis/Akıllı Teşhis özelliği ise size servis çağırmadan önce cihazınızın sorununu akıllı telefonunuz vasıtasıyla öğrenebilme imkanı sunuyor.