Her Gün 1 Android Uygulaması Nedir?

Her Gün 1 Android Uygulaması Nedir?

hergun1-android-uygulaması-nedir

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde akıllı telefonlar ve tabletler hayatımızda büyük bir yer edindi. Bu sebeple her gün çok sayıda yeni uygulamalar üretiliyor. Bu uygulamalar hayatımızı kolaylaştırıyor ve yeni bilgileri ayağımıza kadar getiriyor. ‘Her Gün 1’ Android uygulaması da bu uygulamalardan biri. Peki ‘Her Gün 1’ nedir? Amacı nedir? Ne işe yarıyor? Her Gün 1 uygulamasını nasıl indirebiliriz ve nasıl kullanabiliriz? Her Gün 1 Android uygulamasına dair merak edilenler ve bilinmesi gereken tüm detaylar yazımızda…

Her Gün 1 Android Uygulaması Nedir?

Her Gün 1 Android uygulaması, Google Play Uygulama Mağazası’ndan indirebileceğiniz tamamen ücretsiz ve reklam içermeyen bir uygulamadır.

Her Gün 1, kullanıcılarına her gün yeni bir bilgi, günün oyunu ve günün flaş haberlerini anlık olarak ulaştırmayı hedefliyor. Üstelik uygulamayı indirdiğinizde anlık olarak yeni eklenen bilgi, oyun ve haberlerden bildirim yolu ile haberdar olacaksınız.

Seçkin editör kadrosu ile hizmet veren ‘Her Gün 1’, ilginizi çekebilecek en güncel haberleri, merak edilen bilgileri, ünlülerin kimdir haberlerini ve en yeni oyunları cebinize taşıyor.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile Android kullanıcılarına sunulan uygulama, sadece 3 mb. Günde sadece bir dakikanızı ayırarak gündemi takip edebilir, en güncel haber, yazı ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.

Şimdilik sadece Android platformunda hizmete sunulan “Her Gün 1” ilerleyen günlerde, yeni kategorileri ile birlikte iOS platformunda da kullanıcılara sunulacak.

Gündemi anlık olarak takip etmek istiyorum ve hayatı kaçırmak istemiyorum diyorsanız, Her Gün 1 uygulamasını denemenizi öneririm.

hergun1