Künye

NEDIRKIMDIR.COM KÜNYE BİLGİLERİ

Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için info@nedirkimdir.com mail adresi aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Not: Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

BASIN BÜLTENLERİ / Press Release

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. info@nedirkimdir.com Sitede yayımlanan yazılar ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. nedirkimdir.com yazıların sorumluluğunu almaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 nedirkimdir.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. nedirkimdir.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar nedirkimdir.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the abchaber.com. However, sometimes the nedirkimdir.com uses third parties to process your information. nedirkimdir .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the nedirkimdir .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the nedirkimdir.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the nedirkimdir .com and its services. When you use nedirkimdir.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the nedirkimdir.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi / Illegality Notice

Firmamıza ait olan www.nedirkimdir.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@nedirkimdir üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

NedirKimdir.com internet sitesinde yer alan bazı içerikler Fikir ve Sanat Eserleri kanununun 36. ve 37. maddeleri esas alınarak oluşturulmaktadır.