Zeynep Çamcı Kimdir? Seviyor Sevmiyor Deniz (Deniz Aslan) Kimdir?

Zeynep Çamcı Kimdir? Seviyor Sevmiyor Deniz (Deniz Aslan) Kimdir?

zeynep-camci-kimdir

2016 yılının Haziran ayında yayınlanmaya başlayan ve halen yayınlanmaya devam eden “Seviyor Sevmiyor” dizisinde “Deniz Aslan” karakterini canlandıran Zeynep Çamcı kimdir? Aslen nereli? kaç yaşında? hangi dizi ve filmlerde oynadı? Zeynep çamcı hakkında bilinmeyenler ve merak edilen tüm detaylar yazımızda…

Zeynep Çamcı Kimdir?

Başarılı bir Türk oyuncu olan Zeynep Çamcı, 11 Aralık 1986 tarihinde, Muğla – Bodrum’da dünyaya geldi.

Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlayan Çamcı, ilk olarak “Recep İvedik 3” filminde canlandırdığı “Zeynep” karakteri ile tanındı.

Ayrıca “Leyla İle Mecnun” dizisinin ikinci sezonunda katılmış ve buradaki rolü ile büyük beğeni toplamıştır.

Daha sonra Çağatay Ulusoy’un başrolünü oynadığı “Emir’in Yolu” dizisinde yer almıştır. Ancak bu dizi istenilen reyting rakamlarına ulaşamaması nedeniyle yayından kaldırılmıştır.

Çamcı, daha sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisinde başrol karakteri olan “Ayşem” karakterini canlandırmıştır.

Zeynep çamcı, son olarak rol aldığı “Meryem” adlı sinema filmindeki rolü ile “50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali”nde “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü”nü kazandı.

Kariyeri boyunca bir çok başarılı yapımda yer alan Çamcı, 2015 yılında vizyona giren, senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı “Deliha” filminde “Havva” karakterini canlandırmıştır.

2015 yılının Eylül ayında Star TV ekranlarında yayınlanan “Eğlendirme Dairesi” programda da yer almıştır.

Zeynep Çamcı, şimdilerde 2016 yılının Haziran ayında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve halen devam eden “Seviyor Sevmiyor” dizisinde başrol karakteri “Deniz Aslan”ı canlandırmaktadır.