Taha Özer Kimdir? Ne iş yapıyor? Hayatı

Taha Özer Kimdir? Ne iş yapıyor? Hayatı

taha

2015 yılında yaptığı ‘400 kadınla birlikte oldum’ açıklamasıyla ve son olarak Ciciş Kardeşler olarak bilinen Esra – Ceyda kardeşler ile çekilen fotoğrafı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü Playboy Taha Özer kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Taha Özer hakkında bilinmeyenler ve çok daha fazlası haberimizde…

Taha Özer Kimdir?

28 yaşındaki Playboy Taha Özer’in sosyal medya üzerinde paylaştığı fotoğraflar oldukça dikkat çekiyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Özer, binlerce takipçi sayısına sahip. Ayrıca lüks arabası ve pahalı yaşam tarzı ile de çok konuşulanlar arasında yer alıyor.

Erzurum’lu bir ailenin 3 çocuğundan biri olarak dünyaya gelen Taha Özer, güzel bir çocukluk geçirdiğini ve ailenin sivri çocuğu olduğunu belirtiyor.

Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce işletme bölümünden mezun olan Özer, daha sonra New York’ta İngilizce ve İtalyanca eğitimi almış. Eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşmiş.

İstanbul’a yerleşmesinin ardından bir single çıkaran Özer, Sezen Aksu ile çalıştı.

Amacının farklı olmak ve hiç kimsenin yapmadığı şeyleri yapmak olduğunu belirten Özer, Türkiye’de tek olduğunu söylüyor.

Aynı zamanda Dj’lik de yapan Taha Özer’in verdiği partiler yoğun ilgi görüyor. Dj’likten oldukça iyi para kazanan Taha Özer, aynı zamanda büyük bir ayakkabı markasının veliahtıdır.

Özer, Dj’liğin yanı sıra aile şirketinde de çalışarak ailesine destek oluyor.