Sezer İnanoğlu Kimdir biyografisi

Sezer İnanoğlu Kimdir biyografisi

Sezer İnanoğlu Kimdir biyografisi

Sezer İnanoğlu Sezercik filmleriyle hafızalarda yer edindi. Türk film yapımcısı ve oyuncu olan Sezer İnanoğlu, 1967 yılında doğdu. Çocuk yaşlarda, Sezercik adıyla çeşitli filmlerde oynadı. Büyüyünce sinemayı bıraktı ve babası Berker İnanoğlu’ndan kalan film şirketinin başına geçti. 19 Şubat 2007 tarihinde cezaevindeyken Mehtap Meral Baykasoğlu ile evlenmiştir ve gözleri doğuştan görmeyen Arzum Ayşe adında bir kız çocukları olmuştur. 27 Eylül 2013’te boşanmışlardır.

Hastaneye Kaldırıldı

Sezer İnanoğlu ilk bilgilere göre gıda zehirlenmesi nedeniyle Üsküdar Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Sezer İnanoğlu’nun durumu hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı. Sezer İnanoğlu’nun, 1996 yılında nikah masasına oturduğu Nil Pınar İnanoğlu evliliklerinden bir yıl sonra intihar etmiş, İnanoğlu’nun o dönemde bunalıma girdiği iddia edilmişti.

Eşi intihar etmişti

Sezer İnanoğlu’nun 1996 yılında evlendiği ilk eşi sunucu Nil Pınar İnanoğlu, Beykoz’daki yalılarında 23 Mart 1997’de başına tabancayla ateş ederek intihar etmişti. Sezer İnanoğlu’nun eşinin ölümünün ardından bunalıma girdiği iddia edilmişti.