Serhat Akın Kimdir? (Survivor 2017 Ünlüler)

Serhat Akın Kimdir? (Survivor 2017 Ünlüler)

Survivor 2017 Ünlüler Serhat Akın kimdir? TV 8’de Acun Ilıcalı’nın yapımcılığında ve sunuculuğunda yayınlanan Survivor 2017 yarışma programındaki ünlüler kadrosunda yer alan eski futbolcu Serhat Akın kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır? gibi soruların yanıtlarını bu yazımızdan okuyarak öğrenebilirsiniz. İşte Survivor Serhat Akın biyografisi..

SURVİVOR SERHAT AKIN KİMDİR?

Almanya doğumlu Serhat Akın futbola Almanya’da 10 yaşındayken Karlsruher SC takımın altyapısında başladı, 1981 doğumlu olan Serhat Akın 2000 yılında Fenerbahçe’ye transfer oldu. Fenerbahçe’de oynadığı sırada başarılı performansıyla “Kadıköy Boğası” lakabını alan Serhat Akın daha sonra Anderlecht takımına transfer olmuştur. Futbolculuk kariyeri farklı kulüplerle devam eden Serhat Akın’ın daha sonraki durakları, Köln, Kocaelispor, Konyaspor, Karlsruher, Turgutluspor, Altay, Grunbach, Berliner AK olmuştur.

SURVİVOR 2017 ÜNLÜLER KADROSU TANITIM VİDEOSU

Survivor 2017 Ünlüler yarışmacı kadrosundaki diğer isimler şöyle;

İlhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül.