Seda Demir Kimdir? (Survivor 2017 Ünlüler)

Seda Demir Kimdir? (Survivor 2017 Ünlüler)

Survivor 2017 Ünlüler Seda Demir kimdir? Yaprak Dökümü isimli efsane dizide rol alan Seda Demir’in hayatı hakkında merak edilen her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Survivor Seda Demir kimdir, Survivor Seda Demir yaşı ve kariyeri hakkında tüm merak edilenler.

SURVİVOR SEDA DEMİR KİMDİR?

8 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Seda Demir kimdir? Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü’nde eğitim alan Demir, üniversite eğitimi esnasında bir bankanın reklam çekimlerinde boy göstererek oyunculuk kariyerine başladı. İlk ciddi oyunculuk deneyimi ise, bir dönem Kanal D ekranlarının popüler dizisi Yaprak Dökümü ile oldu.

Çocukluğunda büyüyünce ne olacaksın sorularına ‘masa başında değil, insanların arasında olayım’ cevabını veren güzel oyuncu, hayallerindeki mesleğe oyunculukla atılmıştır. Yaprak dökümü dizisinde Sedef karakterine hayat veren güzel oyuncu, bu projenin ardından 2011 yılında Yıldız Masalı dizisinde Sude karakteriyle devam etmiştir. Ekranlara iki yıl kadar ara veren Demir, İntikam dizisiyle 2013 yılında tekrar ekranlara dönmüştür. 1.65 boyundaki Seda Demir, son olarak dizi alanında Beyaz Karanfil projesinde Elif karakterine hayat vermiş ve sinema alanına geçiş yapmıştır.

Seda Demir, son olarak 2015 yılında Evlenmeden Olmaz filminde Ayşe karakteriyle ekranlara gelmiştir.

SURVİVOR 2017 ÜNLÜLER TAKIMI TANITIM VİDEOSU

Survivor 2017 Ünlüler takımı yarışmacı isimleri;

İlhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül.