Özge Bitmez kimdir, ne iş yapar?

Özge Bitmez kimdir, ne iş yapar?

 

Bahar Candan ve Nihal Candan’ın arkadaşı olan sarışın güzel Özge Bitmez, sosyal medyaya koyduğu fotoğraflarda verdiği pozlarla kendinden sıkça söz ettiriyor.

Özge Bitmez Kimdir?

Özge Bitmez ismi bugün Murat Boz ve Eser Yenenler ile birlikte duyulmaya başladı. Özge Bitmez isimli sarışın bayan dün ihanet gecesinin başrollerinde olan isimlerden bir tanesi. Özge Bitmez Bahar Candan ve Nihan Candan kardeşlerinin yakın arkadaşı olarak bilinen ve sosyal medyada en çok yaptığı paylaşım ile dikkat çekti.

Oyuncu Özge Bitmez

Özge Bitmez kimdir? Özge Bitmez ismini ilk kez olarak duyduk. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden bir tanesi aslında birçoğumuz onu tanımıyoruz ama bazı kesim Nihan ve Bahar Candan’ın sosyal medya hesabından bu ismi gördü ve tanıyor. Özge Bitmez o gecenin sarışın kadını olarak hafızalara kazındı.

Murat Boz

Yaptığı şarkılar kadar filmleri ile de kendinden söz ettiren yakışıklı şarkıcı Murat Boz, dün akşam saatlerinde yakın arkadaşı ünlü komedyen-sunucu Eser Yenenler ile buluştu. Emirgan’da bir mekânda eğlenen ikilinin arkadaş grubu içerisinde Murat Boz’un bir süredir beraber olduğu Aslı Enver yoktu. Arkadaş grubuna daha sonra İşte Benim Stilim yarışması ile kendilerinden söz ettiren Nihal Candan ve Bahar Candan katıldı. Ayrıca ikilinin yanında bir de arkadaşları Özge Bitmez vardı.

kimdir bu Özge Bitmez?

Eser Yenenler ve Murat Boz’un eğlencesine daha sonra dâhil olan Nihal Candan, Bahar Candan ve sarışın güzel Özge Bitmez, eğlendikleri mekândan gece yarısı ayrı ayrı çıktılar. Erdal isimli şoförünü yanına alıp cipinin direksiyonuna geçen Boz, güzelleri kastederek Yenenler’e, “Gönder gelsin kardeşim” diye seslendi. Ekip eğlenceye, genç komedyenin Levazım’daki lüks bir sitede bulunan villasında verdikleri, Boz’un şarkılar da söylediği partiyle devam etti.

Evdeki parti sabahın ilk ışıklarına kadar sürerken Murat Boz’un söylediği parçalarla eğlence doruklara çıktı. Sabaha karşı 05.00’te çıkan Özge Bitmez, yüzünü gizleyerek kameralara tepki gösterirken güvenlik görevlileri çekim konusunda habercileri uyardı.

Candan kardeşler, “Bunlar hâlâ buladalarmış. Bizi nereden buldular” serzenişinde bulundu. Yaşanan tüm olaylar sonrası panik olan Murat Boz, Yenenler’in evinde kaldı.