Orhan Yücel Kimdir Neden intihar etti

Orhan Yücel Kimdir Neden intihar etti

Orhan Yücel Kimdir?

Aslen Gümüşhaneli olan Ünlü oyuncu ve Reklamcı olan Orhan Yücel Aliağada ki yaşamından işleri gereği uzun bir süre önce İstanbul’a yerleşmişti.

Orhan Yücel Hem reklamcılık yapıyor hemde arasıra dizilerde ve sinema filmlerinde oynuyordu. 2015 yılında vizyona giren Ali Kundilli sinema filminde Ali Karakterinin babasını Canlandırmıştı. Reklamcı ve tiyatrocu olan Orhan Yücel’in karşılıksız aşk yüzünden intihar ettiği bildirildi önceki gün Sosyal medya hesabından canlı yayın yapan ve yayında Karşılıksız bir aşka düştüğünü belirten Yücel hap içip intihar edeceğini açıklamıştı.

Orhan Yücel Kimdir Neden intihar etti

Tiyatrocu ve Reklamcı olan Orhan Yücel Önceki gece evinde baygın halde bulundu 100 adet hap içip intihar ettiği tespit edilen Yücel kaldırıldığı hastanede tüm uğraşlara rağmen  kurtarılamadı midesinin yikanmasına rağmen kurtarılamayan ünlü oyuncunun Cenazesi  çarşamba günü öğle namazına müteakip İstanbul Hamidköy camisinden kaldırılarak toprağa verilecek.

Karşılıksız Aşk öldürdü

Tiyatrocu ve reklamcı Orhan Yücel, karşılıksız aşk yüzünden intihar etti.
İstanbul’da yaşayan Yücel önceki gün Facebook’ta canlı yayında ismini vermediği bir kadını çok sevdiğini, ancak aşkına karşılık bulamadığını, bu yüzden günah olduğunu bile bile intihar etmeyi tercih ettiğini söyledi. Ardından da 100 adet hap içtiğini, kendisini sevenlerden dua etmelerini istedi. Bu açıklamadan sonra evinde baygın halde bulunan Yücel, hemen hastaneye kaldırıldı. Midesi yıkandı. Ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadı..