Müge Anlı Kimdir?  Nerelidir? Kaç Yaşında?

Müge Anlı Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Müge Anlı Kimdir?  Nerelidir? Kaç Yaşında?

19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da doğan Müge Anlı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirdi. yüksek Lisansını Kadir Has Üniversitesinde Hukuk Fakültesi’nde yapan Anlı uzun zamandır televizyonda programlar yapıyor.

Boyu 1.64’ cm olan sunucu kendine has konuşması ve üslubu ile farklı olmayı başarmıştır.

İlk Televizyon’da sunucu olarak adını duyurması Kanal D ekranlarında olmuştur.Şenay Düdek ile beraber Dobra Dobra isimli magazin programının sunuculuğunu yapmıştır. Bu programdaki başarısı ile beraber ilerledi.1 Sene aynı kişi ile programı yapıp ardından Pakize Suda ile beraber programı sundu.Kanal D’deki bu programının ardından Atv’ye geçti ve orada Tatlı Sert adındaki programı sundu.

Müge Anlı Kimdir Biyografisi

2010 Tarihinde yine Atv ekranlarında bir takım sebebler nedeniyle sevdiklerinle görüşme sıkıntısı yaşayan, yada onlara bir türlü ulaşamayan kişileri ağırlayan bir program olan Mektubunuz Var isimli programı hem hazırlayıp hemde sunmuştur.

Ünlü Sunucu 1993 tarihinde Burhan Akdağ ile evlenmiş, 2008 tarihinde ise ayrılmışlardır.Bu evlilikten 1 kız çocukları bulunmaktadır.Kızının adı Lidya’dır.

Sunucu Halen Atv ekranlarında Tatlı Sert isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır.Özellikle dobra konuşması ile beraber sevilen bir isimdir.Bu yapmış olduğu programda hem kayıplara ulaşılmaya çalışılıyor hem de meçhul dosyalara ulaşılıyor.Tanıklarında programa canlı katıldığı program oldukça fazla izlenen bir programdır.Ünlü Sunucu ayrıca Sosyal sorumluluklarını da fazlasıyla yerine getiren çok duyarlı bir isim olarak öne çıkmaktadır.Kendisi sayısı 10’a yaklaşan Ödev evi açmıştır.