Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş kimdir? Kısmetse Olur evlilik programının kıdemli damat adayı Semih Kurtulmuş kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır ve mesleği nedir? İşte Semih Kurtulmuş'un hayatı ve biyografi bilgileri...

Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş kimdir?

Kısmetse Olur yarışmasına ilk sezondan dahil edilen Semir Kurtulmuş daha çok skandallarıyla ön plana çıkan isimlerden biriydi. Yarışmacı bu yıl da Kısmetse Olur evine giren damat adayları arasında. Peki Semih Kurtulmuş kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır? işte merak edilen tüm detaylar.

25 yaşında olan Semih Kurtulmuş lise mezunudur. Aslen Çorlu ilinden olan ve orada yaşayan Kurtulmuş, 1.88 cm boyunda ve balık burcu.

Semih Kurtulmuş, Kısmetse Olur’un geçen sezonun ki bölümlerinde yarattığı skandallarla bilinen bir isim. Maço kişiliğe bürünen Semih, internet sitelerine sızan ve grup seks iddialarına yola açan kaset skandalı ile gündeme gelmişti. Mesleğini tekstilci olarak tanımlayan Semih Kurtulmuş’un erkek giyim üzerine bir de mağazası bulunuyor.

Semih Kurtulmuş, evlenmek istediği kadını ise ”bakımlı ama doğal birisi olmalı” diyerek anlatıyor ve yapay tırnak sevmediğini belirtiyor. Kısmetse Olur evinin kıdemlisi olarak 2. sezonda da yarışmada yer alacak olan Semih Kurtulmuş’un yeni skandallara imza atıp atmayacağı ise merak konusu.