Kısmetse Olur Gökhan Sara kimdir? Kısmetse Olur damat adayı Gökhan Sara kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Gökhan Sara'nın biyografi bilgileri burada.

Kısmetse Olur Gökhan Sara kimdir?

Kısmetse Olur izdivaç evinin yeni damat adayı Gökhan Sara‘yı yakından tanıyalım. Maço yapısı ile dikkati çeken Gökhan Sara delikanlılığın tespih ile değil yürek ile olduğunu ifade ederek, adamlığı babasından, merhametli olmayı ise annesinden öğrendiğini söyledi.

Gökhan Sara, Kısmetse Olur evinden evlenerek ayrılmak istediğini dile getirerek evleneceği kızın dışarıda ağır başlı ancak kendisine karşı cilveli ve işveli olmasını istiyor. Gökhan, ayrıca evleneceği kadını ilk olarak annesinin onaylaması gerektiğini aksi halde soyadını alamayacağını açıkladı.

Çapkın olmadığını ve asla kızların peşinden koşmadığını da anlatan Gökhan Sara hep kovalanan taraf olmuş. İstanbul’da tek başına yaşayan damat adayı Başak burcu. Oldukça titiz bir yapıya sahip ve evleneceği kişinin tüm işlerine burnunu sokabileceğini söylüyor. Güzelliğin kişilere göre değişiklik gösterebileceğini de sözlerine ekleyen Gökhan Sara bakalım Kısmetse Olur evinde aradığını bulabilecek mi?