Kısmetse Olur Aykut Alagöz kimdir? Kısmetse Olur damat adayı Aykut Alagöz kimdir? Biyografi

Kısmetse Olur Aykut Alagöz kimdir?

Kanal D‘nin izdivaç yarışması Kısmetse Olur 2. sezonuna yeni katılan damat adayı Aykut Alagöz, 1991 Tokat doğumludur. 25 yaşındaki yarışmacı Üniversite mezunu ve kendisini ‘fitness eğitmeni’ olarak tanımlıyor. Aykut Alagöz’ün boyu 193 cm, kilosu 85 kg., göz rengi ise kahverengi’dir. Hayatını mankenlik ve modellik yaparak kazandığını ifade eden Alagöz daha önce şarkıcı Seda Üren’in bir klibinde de rol almıştır.

Kısmetse Olur’un yeni sezon damat adaylarından olan Aykut Alagöz, daha önce Bu Tarz Benim isimli moda yarışması programına katılmıştır. Mankenlik de yapan Alagöz’ün bazı kliplerde rol aldığı belirtiliyor. Kısmetse Olur evinin yeni sezonunda dikkat çeken isimler arasında yer alan damat adayı, düzgün fiziği, yakışıklılığı ve dış görüntüsü ile gelin adaylarının bir hayli dikkatini çekecek gibi.

Kendisini yakışıklı olarak tarif eden Aykut Alagöz, evleneceği kadını ilk olarak annesinin beğenmesi gerektiğini ifade ediyor. Amacının ise iyi insanlarla karşılaşıp evlenmek olduğunu bildiren Alagöz aşk için ise, ”Kalbimden çok mantığımla hareket ederim” diyor. Kolay kolay birine bağlanmam da diyen Alagöz ‘umarım kalbimin prensesini‘ bulurum diyerek her şeyin kısmet olduğunu söylüyor.