Kısmetse Olur Adnan Kızıltaş kimdir? Kısmetse Olur damat adayı Adnan Kızıltaş kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte Adnan Kızıltaş hakkında biyografi.

Kısmetse Olur Adnan Kızıltaş kimdir?

Semih Kurtulmuş gibi Kısmetse Olur 2. dönemine geçen sezondan transfer olan Adnan Kızıltaş kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır ve mesleği nedir? gibi tüm merak edilen detayları sizler için derledik.

Aslen İranlı olan ancak Kars’ta doğan Adnan Kızıltaş 24 yaşındadır. İstanbul’da tercümanlık yaparak geçimini sağlayan damat adayı Ankara’da büyüdüğünü söylüyor. Ailesi Ankara’da olan Adnan Kızıltaş, İstanbul’da tek başına yaşıyor ve Başak burcu. Eğitimine İstanbul Üniversitesi’nde devam eden Kızıltaş tam bir Fenerbahçe fanatiği.

190 cm’lik boyu ile dikkatleri üzerine çeken genç damat adayı Kısmetse Olur’un geçen sezonunda da yer almıştı. Gelin adaylarından Ceyda Kırıcı ile olan ilişkisi sırasında evlilik dışı çocuğu olduğu ifşa edilen Adnan Kızıltaş o dönemde yarışmanın yapımcıları tarafından korunarak diskalifiye edilmediği gibi olayların tüm faturası ise Ceyda Kırıcı’ya kesilmişti.

Kendisini iş adamı olarak tanımlayan Adnan Kızıltaş’ın yaptığı asıl işin ise slip mayo mankenliği olduğu iddia ediliyor.