Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kerimcan Durmaz Kimdir?

kerimcan

Kerimcan Durmaz, haftalardır gündemde, sosyal medyada milyonlarca takipçiye sahip, yazdığı her söz, yayınladığı her video olay oluyor. Kendine has tavırları ve yine kendine has konuşmasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken bir isim. Peki Kerimcan Durmaz kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Aslen nereli? Kerimcan Durmaz hakkında bilinmeyenler ve merak edilen tüm detaylar yazımızda…

Kerimcan Durmaz Kimdir?

Gün geçmiyor ki sosyal medya bir fenomen yaratmasın. Kerimcan Durmaz’da sosyal medya’nın yarattığı bu fenomenlerden biri.

Kerimcan Durmaz, kendine has tavırları, rahat tavırları ile çektiği videoları ile tüm dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi ve internet fenomeni olmayı başardı.

Durmaz, oldukça aktif bir Instagram, Periscope ve özellikle Snapchat kullanıcısı. Snapchat ve Periscope yayınları ile oldukça tanınıyor ve ciddi bir takipçi sayısına sahip. Periscope ve Snapchat denilince ilk akla gelen isim olan Kerimcan Durmaz, 1994 doğumlu ve “Akrep” burcu.

Henüz 22 yaşında olan ve kısa sürede tüm Türk halkına kendini sevdirmeyi başaran internet fenomeni aynı zamanda bir Dj.

DJ setine geçip herkesi coşturan Kerimcan Durmaz’ın kazancının ayda 200 bin TL’yi geçtiği söylentiler arasında. Kerimcan Durmaz’ın takipçileri arasında kadınların oranı hatırı sayılır oranda diyebiliriz.

İnternet fenomeni ve Dj olan Kerimcan Durmaz, aynı zamanda başarılı bir Make-Up Artist’tir.