Hande Sarıoğlu Kimdir? Biyografisi – Hayatı

Hande Sarıoğlu Kimdir? Biyografisi – Hayatı

hande-sarioglu-kimdir

Başarılı model ve aynı zamanda TV sunucusu olan Hande Sarıoğlu kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Hande Sarıoğlu hakkında bilinmeyenler ve merak edilen tüm detaylar yazımızda…

Hande Sarıoğlu Kimdir?

Sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil’in üstlendiği “Çarkıfelek” programındaki sunuculuk deneyimi ile tanınan Hande Sarıoğlu, 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce’de dünyaya geldi.

2016 yılının Şubat ayında TV8 ekranlarında yayınlanan “Böyle Çok Daha Güzelsin” programının sunuculuğunu üstlenen Hande Sarıoğlu, İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur.

2010 yılında televizyon ekranlarında yayınlanan “Aşk-ı Memnu” dizisinde üç bölüm Nihal ile Behlül’ün düğün organizatörü rolünde oynayan Sarıoğlu, 2010 yılında Star TV’de Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında stüdyo dışında çeşitli illerdeki yarışmacıların yanından, evlerinden yayın yaparak ana yayın merkezine görüntü aktararak yarışmacıları bizlere tanıtmıştır.

2011 yılında “Pasaport” Adlı bir yarışma programını Ümit Erdim ile birlikte sunmuştur.

TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Ana Ocağı” programında 30 Kasım 2015 tarihinde yarışan ekipte oldu. Yarışmada eğitmen anne olarak Meltem Açıkel, Zehra Şener ve Ümmiye Koçak görev yapmıştır.

2016 yılının Şubat ayında TV8’de başlayan ve Sunuculuğunu Hande Sarıoğlu’nun yaptığı “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi birlikte jüri üyeliği yapmaktadır.