Furkan Kızılay Kimdir? (Survivor 2017 Ünlüler)

Furkan Kızılay Kimdir? (Survivor 2017 Ünlüler)

Survivor 2017 Ünlüler Furkan Kızılay kimdir? Bir dönemin ünlü aile dizisi ‘Çocuklar Duymasın’da ‘havuç’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu Furkan Kızılay’ı bu defa Survivor’da zorlu parkurlarda mücadele ederken izleyeceğiz. Peki Furkan Kızılay kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır? İşte Survivor Furkan Kızılay hakkında bilinmeyenler…

SURVİVOR FURKAN KIZILAY KİMDİR?

Furkan Kızılay, 30 Kasım 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. Dizi, sinema ve reklamlarda boy gösteren Furkan, aynı zamanda müzik kariyerinde de ilerlemektedir. Ülkemizde bir dönemin en çok sevilen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın dizisinde Havuç (Emre) karakterini canlandıran Furkan, bu sayede büyük popülerlik kazandı. Daha sonra dizinin 2010’da yeniden başlamasıyla birlikte yeniden Havuç karakterini oynayan Furkan, 2009’da Emret Komutanım Şah Mat filminde oynadı.

Bir yandan albüm çalışmalarıyla da uğraşan Survivor Furkan, 2009’da ilk albümü olan Aşksın Sen’i çıkardı. 2010’da Her Şey Seninle, 2011’de Karamel Kokun, 2014’te ise Ecem ve Vura Vura albümlerini çıkardı.

FURKAN KIZILAY’IN INSTAGRAM PAYLAŞIMI

Furkan Kızılay, son dönemde yaptığı paylaşımlarda Survivor’a vurgu yaptı. Dominik’te yarışma öncesinde dostlarıyla hasret gideren ünlü oyuncu, on paylaşımında ise Survivor’da yarışmanın hayali olduğunu ve şampiyonluğu hedeflediğini ifade etti.

 

Furkan Kızılay’ın İnstagram’dan paylaştığı Survivor 2017 mesajı

SURVİVOR 2017 ÜNLÜLER KADROSU TANITIM VİDEOSU

Survivor 2017 Ünlüler takımındaki diğer isimler;

İlhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül.