Eser West Kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Eser West Kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Survivor 2017 Gönüllüler Eser West kimdir? TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden iddialı yarışmacıları ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Survivor 2017 21 Ocak’da başlıyor. Peki Survivor 2017 gönüllüler takımında mücadele edecek olan Eser West kimdir, aslen nerelidir ve kaç yaşındadır?

SURVİVOR ESER WEST KİMDİR?

Eser West, 1990 yılında New York’ta dünyaya geldi. 27 yaşında olan sempatik yarışmacının asıl mesleği öğretmenlik. ABD’de dünyaya gelen West, bir süre önce Türkiye’ye dönüş yaptı ve ayağının tozuyla Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Kısmetse Olur’ programına katıldı. Bu yarışmada da adından sıkça söz ettiren West, Kısmetse Olur evinde Cansel Çördük ile aşk yaşadı. Çift birinci olarak büyük ödülü aldılar ancak son anda evlenmekten vazgeçerek ödülü diğer yarışmacılara devrettiler.

Eser West, 1.75 boyunda ve 80 kilo. Yüksek öğrenimini La Guardia Communitiy College Üniversitesinde tamamlayan West, ünlü şarkıcı Hande Yener’in klibinde rol aldı.

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER TAKIMI TANITIM VİDEOSU

 

Survivor 2017 gönüllüler takımının kadrosu;

Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer.