Erdal Torunoğulları Kimdir? Aslen nereli? Biyografisi

Erdal Torunoğulları Kimdir? Aslen nereli? Biyografisi

erdal-torunogullari-kimdir

İşadamı Erdal Torunoğulları kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Erdal Torunoğlulları hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızda…

Erdal Torunoğulları Kimdir?

Hakkında pek fazla bilgi bulunmayan işadamı Erdal Torunoğulları, 21 Nisan 1964 tarihinde, Kars’ta dünyaya geldi.

Evli ve üç çocuk sahibi Torunoğulları’nın üniversite mezunu olduğu bilinmektedir.

Beşiktaş’ta dış ilişkilerden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları, görevinden istifa etmesi ile gündeme geldi.

Bir yazılı açıklama yaparak Beşiktaş’ta dış ilişkilerden sorumlu yönetici görevinden ayrılan Erdal Torunoğlulları, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın yaptığı son açıklamaların ardından, yönetim kurulunda kalmasının bir anlamı olmadığını belirterek, 15 Temmuz 2016 tarihi itibarıyla görevinden istifa etti.

Torunoğulları, yazılı açıklamasında şu sözleri kaydetti:

“Bu açıklamayı yapmadan önce isteğim, yönetimde olan biteni kulüp içinde tartışıp bir karara bağlamaktı. Sayın Başkanın yaptığı son açıklama, beni derinden üzmüş ve hayal kırıklığına uğratmıştır. Tekrar söylemeliyim ki bugüne kadar Beşiktaş menfaatleri ne emrediyorsa onları yaptım ve bunları yaparken de hiçbir zaman kendimi ön planda tutmadım. Zaten sahip olduğum terbiye de buna müsaade etmezdi. Sayın Başkan tarafından yapılan son açıklamanın ardından, yönetimde kalmamın bir anlamının olduğunu düşünmüyorum. Bugün itibarı ile yönetimdeki görevim son buluyor. Artık sadece büyük Beşiktaş taraftarıyım. Beşiktaş için çalıştığım her gün benim için onur ve şerefti.”