Erdal Acar Kimdir? Hayatı – Biyografisi

Erdal Acar Kimdir? Hayatı – Biyografisi

erdal-acar-kimdir

Geçmişten günümüze kadar bir çok güzel manken ile adı anılan İşadamı Erdal Acar kimdir? Aslen nereli? kaç yaşında? Kiminle evli? Erdal Acar hakkında bilinmeyenler ve merak edilen detaylar haberimizde…

Erdal Acar Kimdir?

Medyatik kişiliği ve olaylı aşkları ile sıklıkla magazin gündeminde boy gösteren Erdal Acar, başarılı müteahhit İsmet Acar’ın tek oğludur. En az babası kadar başarılı bir müteahhit olduğu söylenmektedir.

Henüz bu kadar medyatik olmadığı dönemlerde, 1989 yılında Aylin Acar ile evlendi ve bu evliliğinden 1991 yılında bir çocuk sahibi oldu.

İlk zamanlar sorunsuz bir evliliğe sahip olan Erdal Acar, 1996 yılında tanıdığı “1993 Türkiye Güzeli” Emel Yıldırım ile aşk yaşamasıyla evliliği yara aldı.

Erdal Acar, Aylin Acar ile evli olduğu dönemde bir çok güzel manken ile adı anılmış, ancak Emel Yıldırım’ın hamile kalmasıyla sadece Emel Yıldırım ile adı anılır olmuş.

1997 yılında eşi Aylin Acar ile ayrı yaşamaya başlayan Erdal Acar, sıklıkla Emel Yıldırım ile birlikte görüntüleniyor ve hatta eşinden ayrıldıktan sonra Emel Yıldırım ile evleneceği söylentileri hızla yayılıyordu.

Ancak Erdal Acar, o dönemde hızlı bir playboy’du ve ayrı yaşadığı eşinden bir oğlu, Emel Yıldırım’dan ise bir kızı varken adı Seda Sayan ile anılmaya başladı. Ancak en çok konuşulan ilişkisi Demet Şener ile yaşadığı ilişki oldu.

Erdal Acar, Demet şener ile o dönemde objektiflere yakalandı ve sonunda 1998 yılında saklanmayarak objektiflere poz verdiler. Ancak Demet Şener ve Erdal Acar ilişkisi sadece bir kaç ay sürdü. Aynı dönemde Emel Yıldırım, erdal Acar’ı terk etmişti.

İlk eşe boşanma davası açtı!

Erdal Acar 1999 yılında Emel Yıldırım ile barışmış ve eski eşi Aylin Acar’a boşanma davası açmıştı.

Dava dilekçesinde şu ifadeler yer alıyordu: “Müvekkilim, genç ve girişimci kimliği nedeniyle geniş bir arkadaş grubunun içindedir. Davalı Aylin Acar, gereksiz kıskançlıklarla aile birliğini kökünden sarsan şiddetli bir geçimsizliğe sebebiyet vermiştir.”

2000 yıllarında Erdal Acar’ın adı bu kez Ayşe Hatun Önel ile anılmaya başladı. Daha sonra bu dedikodulara Deniz Akkaya da eklendi.

Ancak nihayetinde Erdal Acar, ilk eşinden boşanarak Emel Yıldırım ile evlendi. Evlenmeden önce bir kız çocuk sahibi olan çiftin evlilik sonrasında bir bebekleri daha oldu.

19 yıl mutlu giden evlilik sonrasında adı tekrar çapkınlıklara karışan Erdal Acar, iddialara göre bir gece öfkesine yenik düşerek Emel Yıldırım Acar’ı feci şekilde dövmüş.

Olay sonrasında yüzünde morluklar olduğu için bir süre evinden çıkmayan Emel Acar, ihaneti ve şiddeti sineye çekmeyerek Erdal Acar’a boşanma davası açtı. 19 yıllık evliliğini bir çırpıda bitiren Emel Acar, eşinden maddi veya manevi hiç bir şey talep etmedi.