Elif Şadoğlu Kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Elif Şadoğlu Kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Survivor 2017 Gönüllüler Elif Şadoğlu kimdir? Geçtiğimiz yıllarda yayınlanan ve yayınlandığı gün reyting rekorları kıran Survivor 2017, birbirinden iddialı yarışmacıları ile 2017 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor 2017 yarışmasının gönüllüler takımında mücadele edecek olan Elif Şadoğlu kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir?

Atletik vücudu ve sporcu kişiliği ile kadınlar arasında dikkatleri üzerine toplayan Elif Şadoğlu, 25 yaşında. Spr ile ilgilenen ve spor ile iç içe yaşayan Şadoğlu, aynı zamanda Ataşehir Let’s Club’de spor ve yaşam merkezi alanında Fitness Eğitmenliği yapıyor.

Vücut geliştirme alanında dereceleri bulunan yarışmacı, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonudur.

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER KADROSU TANITIM VİDEOSU

Survivor 2017’de gönüllüler takımında yarışacak isimler

İşte Survivor 2017’de yarışacak olan gönüllüler takımının kadrosu; Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer ile Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver.