Devran Çağlar Kimdir? Hayatı – Biyografisi

Devran Çağlar Kimdir? Hayatı – Biyografisi

DEVRAN-CAGLAR-KİMDİR

90’lı yıllara damgasını vuran ünlü pop müzik sanatçısı Harun Kolçak’ın rahatsızlığı nedeniyle fenalaşarak hastaneye kaldırılmasının ardından, Devran Çağlar’ın yıllar önceki ‘Ben Eşref Kolçak’ın reddettiği oğlu, Harun Kolçak’ın da ağabeyiyim’ iddiaları tekrar gündeme geldi.

Peki Devran Çağlar kimdir? Devran Çağlar gerçekten Eşref Kolçak’ın oğlu mu? Kaç yaşında? Devran Çağlar hakkında bilinmeyenler ve çok daha fazlası yazımızda…

Devran Çağlar Kimdir?

Devran Çağlar, şarkıları ve güçlü sesiyle bir döneme damgasını vurmuş ünlü şarkıcıdır.

Devran Çağlar, geçtiğimiz yıllarda bir televizyon programına konuk olarak, “Ben Eşref Kolçak’ın reddettiği oğlu, Harun Kolçak’ın da ağabeyiyim!” iddialarında bulunmuştu.

İddialarına devam eden Çağlar, “Babam ergenlik dönemine girdiğimde yaptığım cinsel tercihimden ötürü beni fazlasıyla dışladı. Bana o dönemlerde ‘Ulan benim gibi bir adamın oğlu *bne olur mu? Bu bana yakışır mı?’ diyerek baskı yapıyordu.
Ben de bir süre duygularıma engel olmayı denedim ama başaramadım. Bu bana verilmiş bir hissiyat bunu reddedemezdim. Babama hayatımı bu yönde yaşayacağımı söylediğimde çok sinirlendi ve beni hayatından çıkarttı.
20 senedir sanat camiasının içinde olmamıza rağmen babamla bir kez bile karşılaşmadık. Artık bu kırgınlığın bir an önce bitmesini istiyorum. Gerçek ailemin yanında olmak onlara doyasıya sarılmak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu iddialara açıklık getirmek isteyen program sunucuları, Eşref Kolçak’ı aramış ve konu ile alakalı görüşmek istediklerini söylemişlerdi. Eşref Kolçak’ın bu telefona yanıtı çok sert olmuştu.

Eşref Kolçak; “Benim yıllarca emek vererek saygınlık yarattığım ismimi sakın ola ki *bnelerin isimleriyle yan yana koymayın” şeklinde yanıt vermişti.

Bunun üzerine Devran Çağlar; “görüyorsunuz işte babam bana hala sinirli olduğu için sizi böylesine tersledi” ifadelerini kullandı.

Harun Kolçak ile kardeş olduklarını fotoğraflar ile kanıtlamaya çalışan Devran Çağlar, babasına şöyle seslendi:

Devran Çağlar; “Babacığım, gel bu kırgınlığa bir son verelim. Hayatımızın son günlerinde beraber mutlu mesut geçirelim. Zaten senin de Yeşilçam’la ilgili isminin anıldığı falan da yok. Artık endişe duyacağın bir durum da kalmadı.”

İddialar yeniden gündeme geldi!

Ünlü şarkıcı Harun Kolçak’ın rahatsızlığı nedeniyle fenalaşarak hastaneye kaldırılmasının ardından Devran Çağlar’ın iddiaları yeniden gündeme geldi. Peki Devran Çağlar, gerçekten Eşref Kolçak’ın oğlu mu? Devran Çağlar’ın bu iddialarına Eşref Kolçak ne yanıt verecek?

Yıllar sonra tekrar gündeme gelen Devran Çağlar’ın; “Ben Eşref Kolçak’ın reddettiği oğlu, Harun Kolçak’ın da ağabeyiyim” sözlerine Eşref Kolçak’ın ne yanıt vereceği merak konusu.