Deniz Baysal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Deniz Baysal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Deniz Baysal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Show Tv ekranlarında yepyeni bir dizi ekranlara gelecek.Beyaz Yalan dizisi Alara Melek gerçek ismi ne? Deniz Baysal kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografisi.

Deniz Baysal Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Beyaz Yalan Dizisi Alara Melek gerçek ismi Deniz Baysal’dır.Kendisi 5 Nisan 1991 yılında İzmir’de doğmuş bir isimdir.Ailenin en küçük çocuğudur.Anne babası ayrıdır.2009 tarihinde Manisa Celal Bayar Üniversitesini kazanmıştır.Kücük yaşlardan itibaren Tiyatro konusunda eğitimler almıştır.Oyunculuğa cok meraklı bir isim.10 Yıl kadar tiyatro oyunculuğuda yapmıştır.Çocuk oyunlarında oynama başarısının yanına sıra Tiyatro hocalarından gelen destek ile beraber Televizyon kanallarındada oyunculuk teklifleri aldı.Basketbol oynadığı sıralarda burnuna top çarpması sonrası burnunda problem yaşandı ve bu nedenle burnundan ameliyat olmuştur.

Deniz Baysal Boyu kaç? boyu 1.75 kilosu 55’dir.

Birçok reklamda kendisini gördük.Dizi oyunculuğuna ilk olarak Derin Sular isimli dizi ile başlamıştır.2012 tarihinde ise Sinema Filminde rol aldı.Babalar ve Evlatlar isimli filmdir ismi.

2014 Tarihinde ise Kaçak gelinler isimli dizide başrol oynamıştır.Önemli kişiler bu dizide rol almıştır.Şuan ise ekranlarda yeni başlayacak olan Beyaz Yalan isimli dizide rol almaktadır.Beyaz Yalan dizisinde hem Melek karakterini hemde Alara karakterini kendisi canlandırmaktadır.

Deniz Baysal Oynadığı Dizi ve Filmler

2014 – Kaçak Gelinler (Kainat)

2014 – Aşk Ekmek ve Hayaller

2012 – Babalar Ve Evlatlar

2014 – Aşk Ekmek ve Hayaller

2012 – 2013 – Kayıp şehir

2011 – Derin Sular (Nisan)