Burak Gacemer Kimdir? Aslen nereli? Biyografisi – Hayatı

Burak Gacemer Kimdir? Aslen nereli? Biyografisi – Hayatı

burak-gacemer-kimdir

Son dönemde adını sıklıkla duyduğumuz Burak Gacemer kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Kiminle evli? Burak Gacemer hakkında bilinmeyenler ve merak edilen tüm detaylar yazımızda…

Burak Gacemer Kimdir?

Başarılı model ve manken Burak Gacemer, 1981 yılında, İzmir’de dünyaya geldi. Selanik göçmeni bir ailede dünyaya gelen Gacemer, İzmir Özel Türk Koleji mezunudur.

İlk öğrenim yıllarında sporla ilgilnene ve özellikle Basketbola yeteneği olan Gacemer, 15 yıl boyunca Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nda oynamıştır. Gacemer, toplamda 62 kez milli maçlarda oynamıştır.

Basketbol hayatı 2007 yılında sona eren Gacemer, Koreograf Uğurkan Erez ile çalışarak mankenliğe başlamıştır.

Mankenlikte büyük başarılara imza atan yakışıklı manken, 2008 yılında “Fashion TV En İyi Erkek Manken” ödülüne layık görülmüştür.

Mankenlik kariyerinin yanı sıra video klip ve reklamlarda da boy gösteren Gacemer, ünlü şarkıcı “Hadise”nin “Düm Tek Tek” şarkısının video klibinde oynayarak adını duyurmayı başarmıştır.

Özel Hayatı

2006 yılında Brezilya’dan bir reklam çalışması için İzmir’e gelen manken Larissa Rodrigues ile tanışmalarıyla ilişkileri başlamış ve 2011 yılında hayatlarını birleştirmişlerdir.