Berna Öztürk Kimdir? (Survivor 2017 Ünlüler)

Berna Öztürk Kimdir? (Survivor 2017 Ünlüler)

Survivor 2017 Ünlüler Berna Öztürk kimdir? DJ kimliği ile bilinen Berna Öztürk, Survivor yarışmasında ünlüler kadrosunda boy gösterecek. Peki Berna Öztürk kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır, sevgilisi var mı? İşte Survivor Berna Öztürk hakkındaki tüm detaylar…

SURVİVOR BERNA ÖZTÜRK KİMDİR?

Survivor 2017 yarışmacısı Berna Öztürk 28 Nisan 1983’de İstanbul’da doğdu. F.M.V. Özel Ayazağa Işık Lisesi’nde ortaöğretimini tamamlayan Berna Öztürk, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. İngilizce, İspanyolca ve Almanca bilen Survivor yarışmacısı, birçok spor dalıyla ilgilenmektedir. Kiteboard (IKO Uluslararası Eğitmen – Türkiye Yelken Federasyonu Eğitmen – Freestyle Türkiye İkinciliği), Hentbol (lisanslı/Sarıyer Spor Kulübü), Wake-board (lisanslı/Hip-Notics), Tenis, Voleybol ve Wing – Chun gibi spor dalları ile ilgilenen Berna Öztürk, DJ olarak tanınmaktadır.

Berna Öztürk sosyal medya hesabından yarışmaya dair bu notu paylaştı; Cennet evime hoşçakal dedim.. Yatağımda son kez uyudum. Kedilerimi öptüm, çiçeklerimi suladım, ağalarıma sarıldım.. Bulutlara güneşe baktım, tertemiz havayı içime çektim. Bugün cennetime veda ettim. Şimdi yeni bir yolculuk başlıyor.. Yanımda olan herkesi kalbimde taşıyarak..

SURVİVOR 2017 ÜNLÜLER TAKIMI TANITIM VİDEOSU

Survivor ünlüler takımında işte bu yarışmacılar olacak;

İlhan Mansız, Serhat Akın, Tarık Mengüç, Dj Berna Öztürk, Seda Demir, Çılgın Sedat, Pınar Saka, Sema Apak, Milli Boksör Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen ve Sabriye Şengül.