Nedir bul, Kimdir öğren!

Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıptır

Mezi Nedir? Mezi ne demek?

mezi-nedir

Erkek ve kadın tüm bireyleri ilgilendiren Mezi nedir? Mezi ne demek? Mezi hakkında bilinmeyenler ve merak edilen tüm detaylar yazımızda…

Mezi Nedir?

Ergenlik çağına ulaşmış ve yetişkin olan erkek veya kadında cinsel arzuların oluşması ile birlikte cinsel organdan az miktarda sıvı gelmektedir. Bu sıvıya Mezi adı verilmektedir.

Mezi’nin rengi beyaza yakındır ve sıvı haldedir. Bu sıvı boşalma diye tabir edilen cinsel faliyetin öncesinde gelmektedir.

Mezi abdesti bozar mı?

Kadınlarda veya erkeklerde  cinsel arzuların uyanması ile birlikte boşalma öncesinde gelen Mezi, gusül abdestini bozmaz. Ancak namaz abdestini bozmaktadır. Bu sebeple Mezi gelmesi durumunda iç çamaşır değiştirilmeli ve namaz abdesti tazelenmelidir.

Mezi orucu bozar mı?

Mezi  sıvısı, gusül abdestini ve orucu bozmaz. Boşalma adı verilen durum söz konusu olduğunda Meni gelmektedir. Meni gusül abdestini ve orucu bozar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Nedirkimdir.com  2006 yılında başladığı yolculuğa son hızı ve kalitesi ile devam ediyor.

Copyright © 2006 – NedirKimdir.com Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar aktif link verilmek şartı ile kopyalanabilir. Aksi halde içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!