Nedir bul, Kimdir öğren!

Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıptır

Yağmur Sarıoğlu Kimdir? Biyografisi – Hayatı

yagmur-sarioglu-kimdir

Şu sıralar hakkında çıkan haberler ve aldığı süper lüks araba ile gündemdeki yerini koruyan Yağmur Sarıoğlu kimdir? Yağmur Sarıoğlu hakkında bilinmeyenler ve merak edilen tüm detaylar yazımızda…

Yağmur Sarıoğlu Kimdir?

Hakkında çok fazla bilgi bulunmayan Yağmur Sarıoğlu, Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Ancak hayalinde hep pilot olmak vardı.

Bunun için kariyer planını pilot olmak yönünde çizen Sarıoğlu, bir kaç sene pilotluk eğitim aldıktan sonra başardı ve pilot oldu. Daha sonra özel bir hava yolu firmasında yardımcı pilot olarak göreve başladı.

İnternet fenomeni Kerimcan Durmaz ile yakın arkadaş olan Sarıoğlu, son günlerde sosyal medya da ve magazin gündeminde çok konuşulan isimler arasında yer alıyor.

Özel Hayatı

 

Son günlerde satın aldığı lüks arabasıyla gündemdeki yerini koruyan Sarıoğlu, 20 Nisan 2010 tarihinde Sabri Sarıoğlu ile evlendi. Bu evliliğinden 19 Haziran 2011 tarihinde “Sarp” adında bir oğlu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Nedirkimdir.com  2006 yılında başladığı yolculuğa son hızı ve kalitesi ile devam ediyor.

Copyright © 2006 – NedirKimdir.com Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar aktif link verilmek şartı ile kopyalanabilir. Aksi halde içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!