Nedir bul, Kimdir öğren!

Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıptır

Volkan Çetinkaya Kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Survivor 2017 Gönüllüler Volkan Çetinkaya kimdir? TV8 ekranlarında yayınlanan, sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor 2017 yarışmasının gönüllüler kadrosu sonunda belli oldu. Volkan Çetinkaya da gönüllüler takımında mücadele edecek. Peki Volkan Çetinkaya kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir?

Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında mücadele edecek olan Volkan Çetinkaya, beden eğitimi öğretmenidir. Çetinkaya, aynı zamanda TSK Ordu Milli Takım sporcularındandır.

Eski TSK personeli olan Çetinkaya, hayatına yüzme ve atletizm antrenörlüğü yaparak devam etmektedir. Sporcu kimliği ile dikkatleri üzerine çeken Çetinkaya, atletik vücuduyla hayli iddialı diyebiliriz.

İşte Survivor 2017 Gönüllüler kardosu: Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer.

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER KADROSU TANITIM VİDEOSU

Survivor 2017’de gönüllüler takımında yarışacak isimler

İşte Survivor 2017’de yarışacak olan gönüllüler takımının kadrosu; Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer ile Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Nedirkimdir.com  2006 yılında başladığı yolculuğa son hızı ve kalitesi ile devam ediyor.

Copyright © 2006 – NedirKimdir.com Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar aktif link verilmek şartı ile kopyalanabilir. Aksi halde içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!