Nedir bul, Kimdir öğren!

Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıptır

Tuğçe Melis Demir Kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Survivor 2017 Gönüllüler Tuğçe Melis Demir kimdir? Uzun süredir beklenen Survivor 2017, 21 Ocak’ta sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını ve sunucluğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor 2017, ünlüler ve gönüllüler takımı olan bu yıl birbirinden iddialı yarışmacılardan oluşuyor. Peki, Survivor 2017 gönüllüler takımında mücadele edecek olan Tuğçe Melis Demir kimdir?

SURVİVOR TUĞÇE DEMİR KİMDİR?

1994 yılında İzmir’de dünyaya gelen Tuğçe Melis Demir, yüksek öğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamladı. Eğitim hayatına devam ederken sporla da ilgilenen Demir, buz hokeyi yapmaktadır. Aynı zamanda ODTÜ buz hokeyi takımında yer alan Tuğçe Melis Demir, milli takım buz hokeyi oyuncusudur.

Survivor 2017 gönüllüler takımı bu yıl birbirinden iddialı yarışmacılarla ünlüler takımı ile mücadele edecek ve gönüllüler takımı bu yıla damgasını vuracak gibi görünüyor.

Survivor 2017, 21 Ocak’ta TV8 ekranlarında…

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER KADROSU TANITIM VİDEOSU

 

Survivor 2017 gönüllüler takımının kadrosu;

Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Nedirkimdir.com  2006 yılında başladığı yolculuğa son hızı ve kalitesi ile devam ediyor.

Copyright © 2006 – NedirKimdir.com Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar aktif link verilmek şartı ile kopyalanabilir. Aksi halde içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!