Nedir bul, Kimdir öğren!

Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıptır

Mina Merve Yıldırım Kimdir? Biyografisi – Hayatı

mina-merve-yildirim-kimdir

Önceki yıllarda haber spikerliği kariyeri ile adını duyurmayı başarmış ve şimdilerde FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Benden Söylemesi” adlı programın sunuculuğunu üstlenen Mina Merve Yıldırım kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşında? Mina Merve Yıldırım hakkında bilinmeyenler ve merak edilenler yazımızda…

Mina Merve Yıldırım Kimdir?

Televizyon kariyerine haber sunuculuğu yaparak başlayan ve kısa sürede adını duyurmayı başaran Mina Merve Yıldırım, 15 kasım 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Kariyeri

Kariyerine FOX TV ekranlarında başlayan ve yine bu kanalda devam eden Merve Yıldırım, Haber Muhabiri olarak başarısını ispatlamış bir isimdir.

Muhabirlikte başarısını ispatlayan Yıldırım, şimdilerde yine FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Benden Söylemesi” programının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Hafta içi her gün, saat 13.30’da başlayan ve bir çok kategoride konuların ele alındığı “Benden Söylemesi” programı oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Nedirkimdir.com  2006 yılında başladığı yolculuğa son hızı ve kalitesi ile devam ediyor.

Copyright © 2006 – NedirKimdir.com Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar aktif link verilmek şartı ile kopyalanabilir. Aksi halde içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!