Nedir bul, Kimdir öğren!

Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıptır

Kısmetse Olur Onur Demirbaş kimdir?

Kısmetse Olur damat adayı Onur Demirbaş kimdir, aslen nerelidir, mesleği ve kaç yaşındadır?

Kanal D’nin geçen sezona damgasını vuran izdivaç programı Kısmetse Olur’un yeni damat adayı Onur Demirbaş’ı yakından tanıyalım. Onur Demirbaş kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır ve mesleği nedir?

Onur Demirbaş, evleneceği kadının seçiminde annesinin fikrinin önemli olduğunu vurgulayarak mutfakta maharetli olması gerektiğini söylüyor. Kendisini seven kadını ilk olarak mutfakta görmek istediğini dile getiren Onur bu konuyu ”pilavın altını yakmaz, hele bir de yaprak sarmayı çok iyi yaparsa o kadını başımın tacı yaparım’ sözleriyle açıklıyor.

Aslen Trabzon’lu olan Onur Demirbaş, Edirne’de öğrenci yurdu işletiyor. Annesinin ısrarları üzerine yarışmaya katılmaya kara verdiğini söylüyor ve evleneceği kadının çalışmamasını, sadece evinde oturmasını ve en fazla mutfakta zaman geçirmesini istiyor.

Kendisini son derece kıskanç birisi olarak niteleyen Onur Demirbaş bu konuda oldukça titiz olduğunu da ”Bakkala 10 dakikalığına gidiyorum deyip 11 dakika olursa olay çıkar” diyerek anlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Nedirkimdir.com  2006 yılında başladığı yolculuğa son hızı ve kalitesi ile devam ediyor.

Copyright © 2006 – NedirKimdir.com Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar aktif link verilmek şartı ile kopyalanabilir. Aksi halde içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!