Nedir bul, Kimdir öğren!

Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıptır

Kısmetse Olur Ceyhun Durdu kimdir?

Kısmetse Olur damat adayı Ceyhun Durdu kimdir, kaç yaşındadır? Hayatı ve biyografi...

Kısmetse Olur evine gelen yeni damat adaylarından Ceyhun Durdu, yakışıklılığı ve sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Çok konuştuğunu ancak boş konuşmadığını söyleyen Ceyhun Durdu, eğlenmesini bilen bir kadın istediğini ve evleneceği kişinin ilk önce annesinin gözüne girmesi gerektiğini ifade ediyor. Ceyhun Durdu kendisi ile evlenecek olan kadını tarif ederken ”yeri geldiğinde benimle simit yiyecek, yeni geldiğinde ise en mükemmel mekanda yemek yiyebilecek” sözleriyle anlatıyor.

İstanbul Beyoğlu’nda dünyaya gelen Ceyhun Durdu, Beylikdüzü’nde yaşıyor. Huzur, güven ve sadakat aradığını söyleyen Durdu, minyon tipli ve bakımlı kızlardan hoşlanıyor. Son derece neşeli, güleryüzlü ve heyecan dolu olduğunu da ifade eden damat adayı Yengeç burcu ancak burcunun özelliklerini göstermiyor.

Ceyhun Durdu, evlenmek için Kısmetse Olur evine geldiğini ve eğer nasibinde var ise aradığı gelin adayını bulacağına inanan damat adayları arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Nedirkimdir.com  2006 yılında başladığı yolculuğa son hızı ve kalitesi ile devam ediyor.

Copyright © 2006 – NedirKimdir.com Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar aktif link verilmek şartı ile kopyalanabilir. Aksi halde içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!