Nedir bul, Kimdir öğren!

Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıptır

Gökhan Gözükan Kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Survivor 2017 Gönüllüler Gökhan Gözükan kimdir? Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği, yayınlandığı her bölümü ile reyting rekorları kıran Survivor, 2017 ünlüler ve gönüllüler kadrosu ile en çok konuşulanlar arasında yerini aldı. Peki, birbirinden iddialı yarışmacıların bulunduğu gönüllüler takımında yerini alan Gökhan Gözükan kimdir?

Sporcu kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gökhan Gözükan, boks ve vücut geliştirme sporu ile yakından ilgileniyor. 34 yaşında olan yarışmacı hayli iddialı. Gökhan Gözükan, 1.92 boyunda ve 86 kilo ağırlığındadır. Seda İnci ile nişanlı olan Gözükan, Survivor 2017’ye damgasını vuracak gibi görünüyor.

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER KADROSU TANITIM VİDEOSU

Survivor 2017’de gönüllüler takımında yarışacak isimler

İşte Survivor 2017’de yarışacak olan gönüllüler takımının kadrosu; Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer ile Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Nedirkimdir.com  2006 yılında başladığı yolculuğa son hızı ve kalitesi ile devam ediyor.

Copyright © 2006 – NedirKimdir.com Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar aktif link verilmek şartı ile kopyalanabilir. Aksi halde içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!