Nedir bul, Kimdir öğren!

Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıptır

Fulya Şahin Kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Survivor 2017 Gönüllüler Fulya Şahin kimdir? Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği, TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017, birbirinden iddialı yarışmacılardan oluşan ünlüler ve gönüllüler takımı ile izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Peki, gönüllüler takımında mücadele edecek olan Fulya Şahin kimdir?

Hakkında pek fazla bilgi bulunmayan Fulya Şahin, 26 yaşında. Yüksek öğrenimini Trakya Üniversitesinde tamamlayan Şahin, yarışmanın yanıtım videosunda söylediği ‘Ben Fulya, adımı kazımaya geldim’ sözleri ile iddiasını ortaya koydu. Survivor 2017 gönüllüler takımı bu yıl oldukça güçlü yarışmacılardan oluşuyor ve 2017 yılına gönüllüler takımı damgasını vuracak gibi görünüyor.

Fulya Şahin aslen nerelidir, kaç yaşındadır ve biyografisi hakkındaki bilgiler gün yüzüne çıktıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER KADROSU TANITIM VİDEOSU

 

Survivor 2017 gönüllüler takımının kadrosu;

Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Nedirkimdir.com  2006 yılında başladığı yolculuğa son hızı ve kalitesi ile devam ediyor.

Copyright © 2006 – NedirKimdir.com Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar aktif link verilmek şartı ile kopyalanabilir. Aksi halde içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!