Nedir bul, Kimdir öğren!

Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıptır

Denisa Kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Survivor 2017 Gönüllüler Denisa (Deniz Gültekin) kimdir? Önceki yıllarda yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü ile reyting rekorları kıran Survivor, bu yılda birbirinden iddialı ünlüler ve gönüllüler takımı ile ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği yarışmanın gönüllüler takımında yerini alan ve ünlüler takımı ile kıyasıya mücadele edecek olan Denisa kimdir?

Denisa adı ile Survivor 2017 yarışmasında yerini alan yarışmacının gerçek adı Deniz Gültekin. Henüz hakkında pek fazla bilgiye ulaşamadığımız yarışmacı 19 yaşında ve İzmirli.

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER KADROSU TANITIM VİDEOSU

Survivor 2017’de gönüllüler takımında yarışacak isimler

İşte Survivor 2017’de yarışacak olan gönüllüler takımının kadrosu; Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer ile Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Nedirkimdir.com  2006 yılında başladığı yolculuğa son hızı ve kalitesi ile devam ediyor.

Copyright © 2006 – NedirKimdir.com Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yayınlanan yazılar aktif link verilmek şartı ile kopyalanabilir. Aksi halde içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz!